Edi Börek Bodrum

Bodrum’da Meşhur Adana Su Böreğinin Adresi

Ülkemizin her bölgesinin, kendisine ait bir yemek kültürü bulunuyor. Bu kültürler içerisinde yer alan bazı yemekler sadece yerelde popüler kalırken, bazısı da ülke genelinde sevilebiliyor. Meşhur Adana Su Böreği de, ülkemizin her yerinde sevilerek yenen yiyecekler listesinde yer alıyor. Su böreğini eşsiz kılan, diğer böreklerden ayrılmasını sağlayan pek çok farklılığı da bulunuyor. Bunlardan en önemlileri, hamurun kalınlığı ve içerisindeki peyniri olarak biliniyor.

edi börek

Bodrumda Meşhur Börekçilik

Her işletme meşhur su böreğini yapabildiğini iddia etse de çoğu benzerinden öteye geçemiyor. İşletmeler arasındaki rekabetin arttığı bu dönemde, kaliteli ve orijinal su böreği yemek isteyenler, Edi Börek işletmemizi tercih ediyor. Bodrum’da, meşhur su böreğine hasret kalanlara taze bir nefes gibi gelecek olan Edi Börek olarak, malzemelerimizi orijinal temin etmekte ve müşterilerimize de bu şekilde sunmaktayız.

İşletmemiz, müşterilerinin her zaman yanındadır, bu durumlar için özel olarak paket servisimiz de geliştirilmiştir. Bodrum ve çevresindeki bölgelere hızlı bir şekilde paketli su böreği ulaştırma imkanımızı da devreye soktuk. Bizlerden hemen sipariş vererek, tadı damağınızda kalacak su böreğimizi tadabilirsiniz.

Edi Börek Bodrum

Sektör Geçmişimiz

Sektör içerisinde toplamda 17 yıllık geçmişe sahip olan şirketimiz, artık Bodrum ilçesinde de müşterileriyle buluşuyor. Ailemizdeki her kuşak, bir sonraki kuşağa bilgisini ve deneyimini aktarıyor. Böylece bütüncül ve geliştirilmiş tariflerimizle sizlere hizmetlerimize devam edebiliyoruz. İşletmemiz, her sabah saat 8.00’da kepenklerini açarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmaya başlıyor. Sabahın erken saatlerinde, işlerine giderken satın alan müşterilerimizin yanında, evlerinde kahvaltıda yemek için de sipariş edenler bulunuyor.

Lezzetli su böreği bulmak, orijinal malzeme kullanımı ve tazelikle bağdaşmaktadır. Günlük üretimi yapılan börekler, her zaman daha lezzetli olmakta, insanlara keyif vermektedir. Benzerini değil orijinalini yemek isteyenler, işletmemizi tercih ederek, damaklarını şenlendirebilir.

Böreğimizi Özel Kılan Detaylar

Ürünlerimizi her zaman kaliteli olarak sizlere ulaştırma arzusu içerisindeyiz. Su böreğimizin lezzetine düşkün olan, bu lezzetten vazgeçemeyen değerli müşterilerimize her zaman aynı tadı sağlamak için çok çalışıyoruz.

Sevgiyle ve meslek aşkıyla ürettiğimiz su böreğimizi, diğer böreklerden ayıran özel detaylarımız:

  • Çıtır çıtır üst tabaka
  • Dolgun ve uzayan peynir tabakası
  • Kıvamlı ve doyurucu yufka katmanı

Malzemelerimizi, yöresinden özel olarak getirerek sizlere sunuyoruz. El emeği, göz nuru üretimini sağladığımız böreklerimizin her birinin aynı lezzette olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin, böreklerimizden memnun kalması, her yediklerinde aynı tadı alması bizler için son derece önemlidir.

Adana Su Böreği

Porsiyon ve Tepsi Siparişi

Müşterilerimiz, dilerlerse işletmemize gelerek porsiyon siparişi verebilirler. Evlerinde yemek için özel kaplarda satın alabilirler. Bunun yanında tepsiyle de börek siparişi alıyoruz. Özel misafirlerinize, özel günlerinize su böreğiyle ayrı bir lezzet katmak istiyorsanız, işletmemizle iletişime geçerek bizlere sipariş verebilirsiniz. Bodrum ve çevresinde bulunan alanlara, paket servis hizmetimiz bulunuyor. Dilediğiniz zaman bizlerle telefon üzerinden iletişime geçerek, siparişlerinizi verebilirsiniz. Dilerseniz evlerinize kadar börekleri getirebiliriz, yine dilerseniz siparişlerinizi işletmemizden gelip de alabilirsiniz.

Lezzet Garantili Hizmet

Adana su böreğini, eşsiz lezzetiyle tatmak istediğinizde, işletmemizin kapısını çalabilirsiniz. Her zaman garantili hizmet verdiğimiz şirketimizde, sizlere özel ve taze börek sunmak bizler için en önemli noktadır. Müşterilerimizin memnun olması, böreklerimizi sevmesi ve lezzetine ortak olması, bizleri mutlu etmektedir. Kaliteli hizmetlerimizden dilerseniz sitemiz üzerinden sipariş formu oluşturarak da faydalanabilirsiniz. İsminiz, soy isminiz ve mail adresinizin yanında bizlere iletmek istediğiniz sipariş detaylarını da oluşturarak, işletmemizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir